Villanyszerelő / villanyszerelő segéd

Villanyszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk magyarországi, illetve németországi munkaterületekre munkatársakat az alábbi pozícióba:

VILLANYSZERELŐ / VILLANYSZERELŐ SEGÉD

Az álláshoz tartozó elvárások:
Villanyszerelőknek villanyszerelői végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Az építési területek jellege: kórház, csarnok, iskola...stb. újépítés
áramkörök nyomvonalainak kiépítése: horonymarás, kábeltálca, védőcső...stb
Vezetékezés, kábelezés
Szerelvényezés
Kapcsolószekrények telepítése, beüzemelése
Villamos gépek bekötése...stb

Megbízóról:
Folyamatosan erősíti a piaci pozícióját, növeli versenyképességét, így hosszútávú munkalehetőséget tudnak kínálni.
Kiemelt projektjeik korábban és jelenleg: Dagály Fürdő - Duna Aréna, Magyar Telekom Székház, Pannon Park központi létesítménye-Biodóm, Moholy-Nagy Művészeti Egyetem

Amit kínálunk:
Főállású munkakör, folyamatos munkavégzés,
Utazástérítés,
Teljes fizetésed bankszámládra érkezik, nettó 300.000 Ft fölötti kereseti lehetőség,
Szállás: Vidéki kollégáknak ingyenes, felszerelt lakások, főzési, mosási lehetőséggel (NEM MUNKÁSSZÁLLÓ!)
Munkaruha próbaidő után

A németországi kiküldetés menetrendje három hét munkavégzés kint, majd egy hét pihenőidő Magyarországon.

Szeretnél részese lenni napjaink meghatározó építőipari beruházásainak? Szeretnél egy stabil hátterű cégnél egy megbízható csapatban dolgozni? Akkor csatlakozz hozzánk!

Munkavégzés helye:
Németország, Budapest, Miskolc, Debrecen

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.