Raktáros

Budaörsi nagykereskedés megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Ügyfelekkel való, kiváló kommunikáció
Alapvető számítógépes (felhasználói szintű) ismeretek
B kategóriás jogosítvány
Önálló munkavégzés
Fizikai terhelhetőség
Türelem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Angol nyelvtudás (alapfokú)
Targonca vezetői engedély
Műszaki ismeretek/affinitás, a robbanómotoros gépek ismerete
Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk (max. 40 éves korig)

Főbb feladatok, munkák:
A beérkező áruk raktárba történő betárolása
A megrendelt áruk összekészítése szállításra
Raktári árukészlet leltározása
Raktári informatikai eszközök kezelése
Raktári rend fenntartása
Kiszolgálás
Operatív munkához kapcsolódó dokumentáció vezetése
Kiállításokon való részvétel
Beszerzés
Kiszállítások

Megbízóról:
1992-ben alakult, azóta töretlen sikerekkel és pozitív mérleggel, stabil résztvevője a kerti és kisgépes piacnak.
Prémium kategóriájú termékeiket országos hálózaton keresztül értékesítik.

Amit kínálunk:
Teljes munkaidő (1 műszak)
Budaörsi munkavégzés
Cafetéria csomag
Változatos munkavégzés - rendezvényeken való részvétel
Motiváló, családias légkör
Határozatlan idejű munkaszerződés
Előrelépési, tanulási lehetőség
Hosszú távú, stabil munkahely
Fizetés: 250 000 Ft (bruttó) + egyéb juttatások

Ne jelentkezz hozzánk…
Ha nem szeretnél megbízható hátterű cégnél legálisan dolgozni
Ha szereted a bizonytalanságot és csak azt várod, mikor mondanak fel neked
Ha személytelen, arctalan irodákban ülve töltenéd a napjaidat
Ha szereted, hogy egész álló nap nem szól hozzád senki
Ha a hét minden munkanapján pontosan ugyanazokat a feladatokat szeretnéd csinálni
Ha nem vonzanak a műszaki dolgok
Ha nem szeretnél fejlődni, tanulni

Amennyiben mégis, úgy köztünk a helyed!
Korrekt csapat, stressz mentes környezet, hagyományos értékrend – ez jellemez minket. Ja és fizetést is adunk – igen, minden hónapban! Be leszel jelentve és szabadságra is mehetsz…
Konkrétumok és részletek (ha erre vágysz) egy fényképes önéletrajzért cserébe.

Munkavégzés helye:
Budaörs