Villanyszerelő

Villanyszereléssel, kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLANYSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Tervrajzok olvasási és értelmezési képessége
Önálló munkavégzés
Csapatmunkára való hajlandóság
Megbízhatóság, gyors, pontos munkavégzés
Elkötelezett és lelkiismeretes hozzáállás
Alkalmanként hétvégi munkavégzésre való hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ipari környezetben szerzett villanyszerelői tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Ipari területen erősáramú villamos kivitelezés és karbantartás, ami magába foglalja a villamos alapszerelés kiépítésében való közreműködést, nyomvonalépítést, erősáramú kábelek bekötéseket, kapcsolási rajz olvasását, hibakeresést, norma szerinti villámvédelem kiépítést.

Megbízóról:
2009-es cégalapítást követően szolgáltatási területük, tevékenységi körük folyamatosan bővül
Sikerük alapja a megrendelői igények gyors, rugalmas kiszolgálása mellett a kiváló minőség, valamint a legmagasabb szakmai elvárások teljesítése
Meglévő és új kollegáik folyamatos továbbképzéseken vesznek részt, ami előre lépesre ad lehetőséget

Amit kínálunk:
Munka Törvénykönyve szerinti túlóra kifizetés, továbbtanulási lehetőség, béren kívüli juttatás
Munkaszerződés időtartama: Határozatlan
Munkarend, munkaidő beosztás: H-P 7:00 - 15:20
Foglalkoztatás napi időtartama: 8 órás teljes

Munkavégzés helye:
Algyő és vonzáskörzete

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.