Adminisztratív követeléskezelő munkatárs

Színvonalas belvárosi ügyvédi iroda megbízásából keresünk az irodában dolgozó ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának segítésére munkatársat az alábbi pozícióba:

ADMINISZTRATÍV KÖVETELÉSKEZELŐ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Önálló munkavégzés
Megbízhatóság
Határozott fellépés
Jó megjelenés
Jó kommunikációs készség
Precizitás
Terhelhetőség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Flexibilitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Jogi asszisztensi végzettség és/vagy igazgatás szervező végzettség
Gyakorlati tapasztalat, hasonló munkaterületen végrehajtói irodában, közjegyzői irodában vagy ügyvédi irodában
Azonnali munkakezdés
Takarnet, Jüb rendszer ismerete
MS Office programok ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Válaszlevelek önállóan történő elkészítése
Kapcsolattartás végrehajtó irodákkal
Kapcsolattartás ügyfelekkel
Kapcsolattartás földhivatalokkal
Táblázatok, kimutatások készítése
Iratrendszerezés, iratfűzés
Multifunkcionális irodatechnikai gép mindennapos használata
(nyomtatás, fénymásolás, szkennelés)
Követeléskezelői tevékenység

Amit kínálunk:
Önálló, változatos munka
Gyakorlati tapasztalatszerzés
Hosszútávú munkavégzés
Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület (Jászai Mari tér)