Rendeszermérnök (voip, linux)

Call center és ügyfélszolgálati rendszer fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RENDESZERMÉRNÖK (VOIP, LINUX)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább 6 év informatikai rendszermérnöki tapasztalat, CentOS, IP hálózat, Mikrotik és OVPN, Asterisk, VoIP ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
VoIP, távközlés mélyebb ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Linux rendszerek (CentOS) tervezése, üzemeltetése, optimalizáció, security hardening.
Felügyeleti eszközök üzemeltetése (pl Zabbix, ...) és használata. Részvétel Asterisk rendszerek üzemeltetésében, hibák keresése és elhárítása.
Üzemeltetési dokumentációk írása, kezelése, részvétel az infrastruktúra további fejlesztésében.

Megbízóról:
Budapesten, a XIII. kerületben található. Call center és ügyfélszolgálati rendszer fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkoznak, továbbá távközlési (VoIP) szolgáltatást nyújtanak ügyfeleik részére.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fizetés
Hosszú távú, stabil és biztos munkahely
Nyugodt, barátságos légkör

Munkavégzés helye:
Budapest