Szociális gondozó / ápoló

Ipolytölgyesi Szeretetotthon megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

SZOCIÁLIS GONDOZÓ / ÁPOLÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakképesítés - szociális gondozó-ápoló, ápoló (OKJ), továbbá olyan szakképzetlen munkavállaló, aki vállalja, hogy 3 éven belül elkezdi és 5 éven belül megszerzi a szükséges szakképesítést
Tisztelet
Elfogadás
Elhivatottság
Katolikus hitelvek tiszteletben tartása
Megbízhatóság
Kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakmai gyakorlat fogyatékossággal élő személyek gondozásában

Főbb feladatok, munkák:
Gondozási feladatok – fürdetés, öltöztetés, étkeztetés, levegőztetés, felügyelet, pelenkázás, gyógyszerelés, akut egészségügyi problémák ellátása a kompetencia határain belül

Megbízóról:
Pest megye északi csücskében, az Ipoly folyó mentén, a Börzsöny hegység lábánál fekvő, nyugodt, rendezett kisközségben, Ipolytölgyesen található.
Az intézmény célja a teljes körű – lakhatás, ápolás-gondozás, képzés, foglalkoztatás, szociális- mentálhigiéné, egészségügyi - ellátás nyújtása, az intézménybe felvételt nyert fogyatékossággal élő személyek részére.
Az intézmény jelenleg 150 fő fogyatékossággal élő személy bentlakásos otthona.

Amit kínálunk:
Bérezés és egyéb pótlékok a közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerint –
garantált bérminimum+24.000 Ft munkahelyi pótlék+szociális ágazati összevont pótlék
Teljes munkaidő, határozatlan időre
Cafetéria – SZÉP kártya
Hosszú távú munkalehetőség
Továbbképzés
Kedvezményes bentlakás
Csapatmunka
Szeretetteljes közösség

Munkavégzés helye:
Ipolytölgyes

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.