Java oktató

IT képzéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

JAVA OKTATÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább 3 év fejlesztési tapasztalat
Oktatói véna
Spring JPA, SpringBoot, Maven tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Oktatási tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Oktatás szakosodás előtt: programozási alapok, objektumorientált programozás, adatbázis kezelés stb oktatása Java nyelven
Oktatás szakosodás alatt: Java oktatás: Spring, JPA, REST API, stb. oktatás
Modulzáró tesztek kiértékelése
Diákok fejlődésének nyomon követése

Megbízóról:
Cég fő profilja junior programozók képzése.
A képzés során diákok az alapoktól megtanulják a programozást, backend-frontend modulokra szakosodva, ezt követően Junior programozóként helyezkednek el a piacon.

Amit kínálunk:
Rugalmas munkaidő
Versenyképes fizetés
Izgalmas, változatos munka
Fiatalos, jókedvű csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.