Ingatlanközvetítő / értékesítő

Országos hálózattal rendelkező ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

INGATLANKÖZVETÍTŐ / ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Érettségi
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Jogosítvány, saját autó
Értékesítési-szolgáltatói területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Ingatlanok felkutatása, kiajánlása
Folyamatos kapcsolattartás a megbízókkal és vevőkkel

Megbízóról:
Békéscsabán 11 éve és Békésen 3 éve foglalkozik ingatlanok közvetítésével
Céljuk, hogy ügyfeleiknek magas színvonalú, minőségi szolgáltatást nyújtsanak
Ennek érdekében kollégáik folyamatos szakmai támogatást kapnak, oktatási és mentori területen

Amit kínálunk:
Teljesítményarányos, versenyképes jövedelem
Rugalmas munkaidő
Magas színvonalú oktatási és mentori rendszer
Karrier előrelépési lehetőség
Több mint 10 éves szakmai tapasztalat
Meglévő adatbázis

Munkavégzés helye:
Békés, Békéscsaba és agglomerációi

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.