Ingatlanközvetítő

Országos hálózattal rendelkező ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INGATLANKÖZVETÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Az ideális jelölt értékesítési tapasztalattal rendelkezik, VAGY kiolthatatlan vágyat érez magában, hogy profi értékesítővé váljon. Eredményes munkája esetén lehetősége van továbblépni mentori, később vezetői pozícióba, ezért hosszú távra (min. 5 év) gondolkodó kollégát keresünk.
Legalább középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
Értékesítői tapasztalat VAGY karrierváltása során értékesítővé válna

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Nyelvtudás
Ingatlanközvetítői OKJ-s szakképesítés

Főbb feladatok, munkák:
A legfőbb feladat, hogy új eladó ingatlanokat kutasson vevőink számára. Ebben a munkakörben a legnagyobb kihívás az állandó új helyzetekhez való alkalmazkodás.
Érdeklődői és megbízói - vevők és eladók - teljes körű, hosszú távú - akár életre szóló, személyre szabott kiszolgálása, családias szemléletű, de professzionális közvetítés közöttük
Új megbízások szerzése, felvétele
Ingatlanok bemutatása
Áralku- és adásvételi tárgyalások, eredményes tranzakciók nyélbeütése
Együttműködés társirodákkal és külsős kollégákkal
Ügyfelek fogadása nyitvatartási időben

Megbízóról:
A cégcsoport Márvány utcai irodája több mint 10 éve működik és foglalkozik ingatlanértékesítéssel.
Mi nem egy szokványos ingatlaniroda vagyunk! Élve az anyacég kínálta előnyökkel és lehetőségekkel családias hangulatban, jókedvűen dolgozunk minden nap.
Célunk, hogy meg lévő tudásunkra építve, a csapatot bővítve fejlődjünk abban, amit nap, mint nap csinálunk: megoldást keresünk és találunk elégedett ügyfeleink ingatlanügyeire.

Amit kínálunk:
Kiemelkedő, középvezetői szintű, teljesítményarányos jövedelem
Nincs asztalpénz
Mentorprogram segíti az első évben
Folyamatosan növekvő juttatás átlátható, tervezhető módon
Hosszú távon mentorrá és vezetővé válás lehetősége

Munkavégzés helye:
Budapest, XII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.