Ingatlanközvetítő

Piacvezető ingatlanközvetítő franchise hálózat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

INGATLANKÖZVETÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Érettségi
Jogosítvány
Értékesítés, üzletkötés, kereskedelem területen eltöltött 3 év munkatapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Eredmény- és sikerorientált
Kiválóan kommunikál
Vállalkozói szemléletű
Kész a kitartó és önálló munkára és folyamatos fejlődésre
Jól érzi magát egy dinamikus, teljesítményorientált környezetben

Főbb feladatok, munkák:
Új és használt ingatlanok értékesítése, ügyfeleink számára tanácsadás, komplex szolgáltatási háttér, valamint tudásbázis segítségével

Megbízóról:
Magyarország legelismertebb, piacvezető ingatlanközvetítő franchise hálózata, amely 15 éves működése során felhalmozott tapasztalatával kiemelkedően hatékonyan segíti az ingatlanpiacon az eladókat és a vevőket.

Amit kínálunk:
9 éves tapasztalattal rendelkező, pozitív gondolkodású, segítőkész csapat
Központi helyen lévő iroda
Folyamatos képzés, professzionális képzési háttér
Nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
Kiemelkedő, teljesítmény-arányos jövedelem
Egy piacvezető cég szakértő munkatársának kijáró szakmai elismertség és hosszú távú karrierlehetőség
Kiemelkedő és teljesítmény arányos jövedelem
Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:
Pécs

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.