Értékesítési vezető

Partnerünk egy piacvezető Biztosítótársaság, akik részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú és/vagy az MNB által elfogadott szakirányú biztosítási/pénzügyi végzettség
Legalább 2 éves vezetői múlt, vagy sikeres értékesítői tapasztalat
Siker és eredmény-orientált szemléletmód
Elkötelezett személyiség
Nagyon jó számítástechnikai ismeretek
Autó, B kategóriás jogosítvány
Számlaképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Az AEGON termékeinek ismerete
Több éves lakás takarékpénztári, biztosítási, illetve banki értékesítési tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Az AEGON termékeinek professzionális ismerete,értékesítése
Üzleti munkatársak irányítása
Toborzás , mentorálás – csapatépítés
Értekezletek, oktatások
Értékesítési tervek teljesítése

Amit kínálunk:
Multinacionális vállalati környezet
Belvárosi iroda
Egyedi megállapodás a betanulás időszakára
Saját adatbázis- címanyag
Kiemelkedő oktatási rendszer
Ingyenes oktatások, képzések
Toborzási segítség: 1 éven keresztül biztosított garantált jutalék kezdő üzletkötők részére
Incentive utak,munkaversenyek

Munkavégzés helye:
Karcag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.