Ügyfélszolgálati értékesítő

Partnerünk egy piacvezető Biztosítótársaság, akik részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Érettségi bizonyítvány
Erkölcsi bizonyítvány
Vállalkozói igazolvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Biztosítás szakmai tapasztalat
Felsőfokú végzettség vagy MNB függő/független biztosítás közvetítői vizsga
Üzleties,jó megjelenés
Agilitás, jó kapcsolatteremtő képesség
Munka iránti elhivatottság
Türelem, udvariasság, rugalmasság
Jó probléma megoldó képesség

Főbb feladatok, munkák:
Az AEGON termékeinek professzionális ismerete, tanácsadás, értékesítés
Ügyfelek naprakész kiszolgálása, informálása
Call centerben való aktív részvétel

Amit kínálunk:
Minőségi képzés
Belvárosi iroda
Stabil háttér
Hosszú távú tervezhetőség, előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:
Jászberény

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: [email protected]