Raktáros

Mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Önálló, precíz munkavégzés, problémamegoldó képesség
Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség
Csapatmunkára alkalmas személy
Felelősségteljes hozzáállás
Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Középfokú végzettség (érettségi)
Mobilkommunikáció/raktározás területén szerzett tapasztalat
MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
OCTOPUS 8 vállalatirányítási rendszer ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Beérkező termékek átvétele, bevételezése
Raktárakba, helykódokra történő betárolás, áttárolás
Termékek mennyiségi, és minőségi ellenőrzése
Áru összekészítés kikészítési listák alapján
Összekészített áruk ellenőrzése, számlázása
Szállítmányok előkészítése, átadása

Amit kínálunk:
Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés
Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
Kötött munkaidő H-CS 9:00-18:00 és P: 8:00-17:00 (1 óra ebédidőt tartalmaz)
Szabad hétvégék (Nincs hétvégi munkavégzés)
Fiatalos csapat, kitűnő munkahelyi légkör
Felelősségteljes, komplex munkakör
Előrejutási lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével és "Raktáros" jelige feltüntetésével az alábbi e-mail címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.