Kertépítő szakember (építőipari szakmunkás)

Zöldterületek tervezésével-kivitelezésével és fenntartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KERTÉPÍTŐ SZAKEMBER (ÉPÍTŐIPARI SZAKMUNKÁS)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Igényes, pontos precíz munkavégzés
Munkáját szerető motivált munkaerő

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Építőiparban szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Kertépítésben szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Zöldterületek kivitelezésénél felmerülő feladatok elvégzése
Szintezési feladatok
Burkolatok készítése
Támfal építés
Automata öntözőrendszer építése

Megbízóról:
A Kft. 2012-ben alakult, zöldterületek tervezésével-kivitelezésével és fenntartásával foglalkozik.
Töretlen a fejlődésünk. Magánszférából mára inkább az ipari területek, intézmények zöldterületeire specializálódtak, a piacon pozicionálták magukat.
A cégvezetést a kreativitás, a magas minőségre való törekvés és lendület jellemzi.

Amit kínálunk:
Kreatív, lendületes csapatmunka
Versenyképes, reális jövedelem
Hosszú távú kreatív munkalehetőség
Megbecsült munkavégzés

Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom megye, Budapest, Fejér megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: [email protected]