Műszaki előkészítő

Zöldterületek tervezésével-kivitelezésével és fenntartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
MS-Office és általános informatikai ismeretek
Kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő képesség
Önálló munkavégzés
Általános építőipari ismeretek
Precizitás, munkavégzés iránti igényesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakirányú felsőfokú építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség
2-3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
Angol és/vagy német nyelvtudás
AutoCad és/vagy ArchiCAD alapismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Közbeszerzési pályázatok elkészítésének koordinálása
Költségvetések, árajánlatok készítésében részvétel
Projektek előkészítése
Segítségnyújtás a munkaterületen lévő egységvezetőknek a projektek kivitelezési szakaszában
Aktív részvétel mellett kapcsolattartás a Megrendelő, Alvállalkozók és Beszállítók képviselőivel
Műszaki átadás-átvételi dokumentáció és projektlezárási dokumentáció elkészítésében részvétel

Megbízóról:
A Kft. 2012-ben alakult, zöldterületek tervezésével-kivitelezésével és fenntartásával foglalkozik.
Töretlen a fejlődésünk. Magánszférából mára inkább az ipari területek, intézmények zöldterületeire specializálódtak, a piacon pozicionálták magukat.
A cégvezetést a kreativitás, a magas minőségre való törekvés és lendület jellemzi.

Amit kínálunk:
Kreatív, lendületes csapatmunka
Versenyképes, reális jövedelem
Céges autó, telefon, laptop használat
Hosszú távú kreatív munkalehetőség
Megbecsült munkavégzés

Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom megye, Budapest, Fejér megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: [email protected]