Zöldterület fenntartó / parkfenntartó

Zöldterületek tervezésével-kivitelezésével és fenntartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ZÖLDTERÜLET FENNTARTÓ / PARKFENNTARTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Dísznövény ismeretek
Jó probléma megoldó képesség
Zöldterületek gondozásának gyakorlati ismeretei
B kategóriás jogosítvány
Automata öntözőrendszer ismerete
Növényvédelemmel kapcsolatos ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakirányú végzettség
2-3 éves szakmai tapasztalat
Kisgép kezelői jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Dísznövények gondozása(metszés)
Gyep gondozás
Gyomtalanítás
Öntözőrendszer üzemeltetés

Megbízóról:
A Kft. 2012-ben alakult, zöldterületek tervezésével-kivitelezésével és fenntartásával foglalkozik.
Töretlen a fejlődésünk. Magánszférából mára inkább az ipari területek, intézmények zöldterületeire specializálódtak, a piacon pozicionálták magukat.
A cégvezetést a kreativitás, a magas minőségre való törekvés és lendület jellemzi.

Amit kínálunk:
Kreatív, lendületes csapatmunka
Versenyképes, reális jövedelem
Hosszú távú munkalehetőség
Megbecsült munkavégzés

Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom megye, Budapest, Fejér megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: [email protected]