Ügyfélszolgálati munkatárs

Cégalapítással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Írásban és szóban egyaránt professzionálisan kommunikál magyarul és angolul
Önálló, megbízható, precíz és figyel a részletekre
Proaktív, pozitív, hozzáállású
Jó szervezői képességgel rendelkezik
Ismeri és gyakorlottan kezeli a Microsoft és Google termékeket

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Adminisztrációban szerzett jártasság
Kreatív és innovatív gondolkodás

Főbb feladatok, munkák:
Az ügyvezető munkájának támogatása
Az új terület piackutatása
Külföldi ügyfelekkel történő kapcsolattartás személyesen és email-ben
Szerződések megkötése, tárgyalása a leendő ügyfeleinkkel angolul és magyarul
Ügyvédek és ügyfelek összekötése és összehangolása
Levelezések fordítása, megírása magyar és angol nyelven
Napi levelezés, szövegszerkesztés, táblázatkezelés, adminisztrációs feladatok
Kimutatások, statisztikák készítése
Tárgyalások előkészítése és lebonyolítása
Projekt feladatokban való aktív részvétel

Amit kínálunk:
Dinamikus, fiatalos csapat
Folyamatosan fejlődő cégcsoport
Stabil, hosszú távú munkalehetőség, vonzó munkahelyi környezet
Változatos, érdekes munka
Munkaidő: teljes munkaidő
Állás betöltésének kezdete: azonnal betölthető
Fizetés: nettó 170 000 Ft/hó

Munkavégzés helye:
Budapest, VI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.