Daru hidraulika szerelő

Rakodógép-forgalmazással és karbantartással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

DARU HIDRAULIKA SZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Hidraulika szerelő vagy gépszerelői műszaki végzettség
1-3 év szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Alapfokú számítástechnikai (felhasználói) ismeretek
Önálló munkavégzés és problémamegoldás
Megbízhatóság, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Rakodógépek javításában szerzett gyakorlat
Angol és/vagy német nyelvtudás
C, D, E kategóriás jogosítvány
Elektronikai ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Szervizre és javításra érkező tehergépjárművekre szerelt rakodó daruk ellenőrzése, állapotfelmérése, karbantartása, javítása
Munkalapok dokumentálása, javításhoz szükséges alkatrészek összesítése
Felügyeletére bízott berendezések és szerszámok karbantartása
Diagnosztikai mérések
Szakmai oktatásokon, továbbképzéseken való aktív részvétel

Amit kínálunk:
Stabil munkáltatói háttér
Alkalmazotti jogviszony
Munkaruha, védőfelszerelések biztosítása
Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:
Budapest, XXIII. kerület