Targoncavezető

Papírcső gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Új típusú targoncavezető engedély
Általános iskola végzettség
Több műszakos munkarend vállalása
Precíz munkavégzés
Csapatszellem

Főbb feladatok, munkák:
Áru ki- és betárolása
Szállítmányok fel- és lerakodása
Rakatképzés és minden egyéb a raktér működtetésével kapcsolatos anyagmozgatás
Műszaki, biztonsági és munkavédelmi előírások betartása
Raktári rend és tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség
Stabil vállalati háttér
Napi 8 órás munkaidő
Munkába járás támogatása
Cafetéria
Értékarányos jövedelem

Munkavégzés helye:
Kiskunhalas