Betanított munkatárs

Osztrák cég megbízásából St. Pölten környékén történő munkavégzésre keresünk autóipari összeszerelő betanított munkára munkatársakat az alábbi pozícióba:

BETANÍTOTT MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum A2 szintű német nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Saját autó

Főbb feladatok, munkák:
Összeszerlő munka
Szalagmunka

Munkaidő:
3 műszak, egyszer egy hónapban előfordulhat 1 nap, hétvégén.
05:00 – 13:00 ill. 06:00 – 14:00
13: 00 – 21:00 ill. 14:00 – 22:00
21:00 – 05:00 ill. 22:00 – 06:00

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Órabér:
Az első hónapban a munkabér 10,69 € / óra. (Próbaidő)
Második hónaptól 11,65 €
Ezt kiegészíti a délutáni és éjszakai műszakpótlék (0,452 €/ óra.) / (1,907 € / óra.)
Havi jövedelem:
Egy hónapban kb. 1300 – 1400 € (nettó), a második hónaptól kb. 1500 – 1700 € (nettó) a szokásos munkaidőben
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

További információ:
Bemutatkozó elbeszélgetésre ki kell utazni.
A szállás panzióban történik, 300-400 EUR/ hónap.

Munkavégzés helye:
Ausztria (St. Pölten vonzáskörzete)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el német nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.