Gyártósori összeszerelő

Esztergomi multinacionális vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Min. 8 ált. iskolai végzettség
Jó látásélesség, jó kézügyesség
Precíz, pontos önálló munkavégzés
Folyamatos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Gyártási területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Betanított munkafolyamatok elvégzése

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem (havi bruttó fizetési keret: 245.000-265.000 Ft.)
13. havi bér
Vidéki munkavállalóinknak ingyenes szálláshelyet biztosítunk ingyenes munkahelyi bejárási lehetőséggel
Munkabér előleg lehetőség
Havi teljesítményprémium
Kedvező munkakörülmények
Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
Melegétkeztetési hozzájárulás
Betanulási idő alatt mentori támogatás
Szakmai fejlődési- és előrelépési lehetőség
Iskolakezdési támogatás
Munkahely bejáráshoz ingyenes buszjárat Esztergom vonzáskörzetéből

Munkavégzés helye:
Esztergom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: [email protected]