Valutapénztáros

Pénzváltással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VALUTAPÉNZTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum érettségi
Jó kommunikációs készség
Udvarias, barátságos személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Pénzkezelési gyakorlat, ha van valutapénztárosi vizsga, az előnyt jelent
Átképzésre van lehetőség

Főbb feladatok, munkák:
ügyfelek kiszolgálása: pénzváltás és Western Union átutalási rendszer

Megbízóról:
Több mint 20 éve van jelen a magyarországi piacon.
Jelenleg 28 pénzváltó irodát működtetnek a Raiffeisen Bank kiemelt közvetítőjeként.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Havi rugalmas munkaidő beosztás
Kulturált munkakörülmények
Megbízható kollégák

Munkavégzés helye:
Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.