Külkereskedő / külkereskedelmi üzletkötő

Kereskedelmi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÜLKERESKEDŐ / KÜLKERESKEDELMI ÜZLETKÖTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú/felsőfokú végzettség
Külkereskedelmi/Külkereskedői területen szerzett munkatapasztalat (1-3 éves tapasztalat)
Gyakorlatias számítógép használati tudás (MS Office)
Jó kommunikációs képesség (angol nyelven szóban-írásban egyaránt)
Jogosítvány (B kategóriás gépjármű-vezetői engedély)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Más nyelvek ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Import és hazai termékek beszerzésével kapcsolatos külkereskedelmi és belkereskedelmi ügyintézés
Kapcsolattartás külföldi és belföldi szállítókkal
Kapcsolattartás belföldi-, és külföldi vevőkörrel
Készletgazdálkodás a munkakörhöz tartozó termékek vonatkozásában, zökkenőmentes ellátás biztosítása
Kapcsolattartás szállítmányozó cégekkel, vámolással kapcsolatos ügyintézés
Szállítói számlák ellenőrzése
Termékkel, szállítással kapcsolatos reklamációk kezelése

Megbízóról:
Neves gázipari gyártócégek képviseletét látja el Közép és Kelet-Európában.
Gázpalackok, gázpalack köteg, trailerek, bündelek, karbantartó gépek gázpalackokhoz és tűzoltókészülékekhez kereskedelmét látják el.
Olyan cégeknek kínálnak megoldásokat, akik alacsony vagy magasnyomású gázpalackokkal, gázokkal, FM200 vagy Novec oltóanyagokkal dolgoznak.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Utazási költségtérítés
Motiváló csapat, fiatalos vállalati légkör, korszerű munkahelyi körülmények és technikai feltételek
Folyamatos szakmai fejlődés és stabil, biztos, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Csongrád

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.