Gazdasági igazgató

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GAZDASÁGI IGAZGATÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Egyetemi vagy főiskolai közgazdasági végzettség
Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
Legalább 5 év szakmai és 3 év vezetői tapasztalat
Naprakész számviteli, adózási, munkajogi és TB ismeretek
Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeret
Határozottság, jó problémamegoldó képesség
Jó kommunikációs és szervezési készség
Önálló, megbízható, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Aktív idegennyelv tudás (angol vagy német)

Főbb feladatok, munkák:
A vállalat számviteli, pénzügyi és munkaügyi folyamatainak felügyelete, irányítása és fejlesztése
A vezérigazgatói jogkört érintő gazdasági jellegű döntések előkészítése
Számviteli és bizonylati rend kialakítása, a vonatkozó jogszabályi és más hatósági előírások betartása, szabályzatok aktualizálása
A társaság éves tervének elkészítése, a terv alakulásának folyamatos nyomonkövetése
A társaság éves beszámolójának összeállítása, kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
Havi zárási feladatok koordinálása
Adóbevallásokkal kapcsolatos feladatok irányítása, ellátása
Kapcsolattartás a pénzintézetekkel, továbbá a felügyeleti szervekkel

Megbízóról:
2005 óta nyújt teljes körű szolgáltatást a létesítményüzemeltetés területén, amely magában foglalja a műszaki üzemeltetést, azaz a gépészeti erős- és gyengeáramú rendszerek üzemeltetését és karbantartását, az épületek szerkezetének havi rendszerességgel végzett ellenőrzését, valamint a takarítást, a kertészetet, az őrzés-védelmet, a mosodai szolgáltatást és minden olyan kiegészítő tevékenységet, amely elengedhetetlen része az intelligens létesítményüzemeltetésnek.
Vállalatunk küldetése a minőségi és költséghatékony szolgáltatások nyújtása az épületüzemeltetés és létesítmény fenntartás teljes területén, aminek eléréséhez keresnek új csapattagot

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes juttatási csomag
Kihívásokkal teli felelősségteljes munkakör
Stabil, megbízható munkahely

Munkavégzés helye:
Debrecen

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.