Parkfenntartó / kertépítő

23 éves múlttal rendelkező 100%-ig magyar tulajdonban lévő, kertépítéssel és kerttervezéssel foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

PARKFENNTARTÓ / KERTÉPÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Kötelességtudó, lelkiismeretes önálló munkavégzés
Mobilitás
Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Magán illetve közületi zöld felületek ápolása, gondozása, kertek építése
Kültéri kertészeti, parkfenntartási, parkgondozási feladatok elvégzése
Fűnyírás, sövénynyírás
Fák, cserjék metszése
Növények ültetése, öntözőrendszerek telepítése, gyepszőnyegezés
Kertészeti gépek, eszközök szakszerű használata (fűnyíró, motoros kasza, stb.)
Növényvédelmi teendők elvégzése (gyomirtózás, permetezés)
Téli hó eltakarítási és síkosság elleni védekezési feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes bérezés (szakmai hozzáértéstől függően nettó 210.000 – 330.000 Ft)
Egész éves teljes foglalkoztatás
Stabilitás, biztonság és megbecsülés

Munkavégzés helye:
Budapest és környéke

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: [email protected]