Webáruház üzemeltető

Műszaki segédanyagok, munkaruházati és munkavédelmi termékek forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

WEBÁRUHÁZ ÜZEMELTETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legyen néhány éves tapasztalatod webáruház üzemeltetésben
A weboldalak fejlesztése miatt ismerd a programozási nyelvet
Képes légy az önálló döntésekre és az önálló munkavégzésre
Tudj otthonról is dolgozni
Légy kreatív, tele ötletekkel
Kezdeményezz, mert elmondani meglátásaidat

Főbb feladatok, munkák:
Webáruház modul testre szabása, működtetése
Weboldalak fejlesztése, karbantartása

Amit kínálunk:
Home office és rugalmas munkavégzési lehetőség, heti 1 napi irodai munkavégzéssel
Családias, kellemes környezet
Változatos feladaton dolgozhatsz
Versenyképes juttatási csomag
Kirándulások, csapatépítő programok
Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:
Debrecen

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.