Fogászati asszisztens

Európai színvonalú fogászati centrum megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FOGÁSZATI ASSZISZTENS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Fogászati asszisztensi képesítés / diploma
Elhivatottság,
Empátia, rugalmasság, páciensközpontúság
Határozott fellépés,
Csapatszellem
Jó kommunikációs és szervező képesség
Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakmai tapasztalat
Idegen nyelv (EN, DE, SK) társalgási szintű ismerete
Dentálhigiénikusi végzettség/ tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Asszisztál, segédkezik a fogászati, szájsebészeti kezeléseknél
Páciensekkel való kommunikáció
Közreműködik a röntgenfelvételek készítésénél
Előkészíti a kezeléshez szükséges fogászati eszközöket, anyagokat, berendezéseket
Tisztán tartja, fertőtleníti a fogászati műszereket, eszközöket
Elvégzi az adminisztratív teendőket, nyilvántartást vezet a betegekről és a kezelésekről, dokumentálja a vizsgálati eredményeket,
Kapcsolattartás a fogtechnikai laboratóriummal
Raktárkészlet karbantartása, anyagrendelés

Amit kínálunk:
Kellemes, nyugodt munkakörnyezet
Biztos, stabil munkahely
Fiatalos, lendületes csapat
Szakmai fejlődés lehetősége
Csúcsminőségű eszközök és berendezések
Megbecsülés
Kiemelkedő bérezés

Amennyiben szeretnél egy európai színvonalú fogászati centrumban tudásodat kamatoztatni, megbízható, igényes eszközökkel dolgozni, egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni jelentkezz hozzánk!

Munkavégzés helye:
Győr

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.