Raktáros / adminisztrátor

Szállítószalagok és alkatrészeik értékesítésével, karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS / ADMINISZTRÁTOR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Precíz munkavégzés, pontosság, különösen az összekészítendő áru levágása, a készlet nyilvántartása során
Képesség az önálló munkavégzésre
Vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány
Hosszú távban gondolkozunk, olyan kollégát keresünk, aki szintén hosszú távra tervez egy munkahelyen maradni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Budapest XVIII. vagy a szomszédos kerületekben, a telephelyünkhöz közel lakó jelentkező
Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Rendelések összekészítése, csomagolása, targoncázás
A megrendelt gumiszalag, gumilemez kitekerése, méretre vágása, majd összetekerése
Árufeladás megszervezése futárral vagy fuvarossal, áruátadás és átvétel lebonyolítása, adminisztrációja
Áru kiszállítása céges autóval
Raktárnyilvántartás és leltár vezetése, rendet fenntartása és megőrzése a raktárban
Szerviz munkatársak és az irodai dolgozók munkájának támogatása
Az ügymenethez szükséges dokumentumok (pl. munkalapok, szállítólevelek, kísérődokumentumok) előkészítése, szerkesztése, kezelése
Irodai és raktári eszközök beszerzése, folyamatos pótlása

Megbízóról:
Szállítószalagok és alkatrészeik értékesítésével, karbantartásával, ezen belül is elsősorban gumihevederek cseréjével és javításával foglalkozik.
2007-ben alakultak, azóta évről évre folyamatosan növekszenek, ezért is van szükségük új szervizes kollégákra a csapatukban.
Céljuk, hogy ügyfeleiknek csak a termeléssel kelljen foglalkoznia, szállítószalagjaik a lehető legkisebb állásidővel, a leghatékonyabban működjenek.
Egy tiszta és őszinte kommunikáción, kölcsönös előnyökön és bizalmon alapuló üzleti kultúra keretein belül szeretnének hozzájárulni egy példaértékű, versenyképes magyar és európai termelő ipar kiteljesedéséhez, ahol az érintettek nem csak jól járnak, de eközben jól is érzik magukat.

Amit kínálunk:
40 órás munkaidő (8:00-tól 16:00-ig)
A teljes munkabérre bejelentett munkaviszony
Cégünk minden vonatkozó törvényt betartva működik
Kihívásokkal teli feladatok, sok mozgással
Családias légkör

Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a nettó bérigény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]