Szerviz munkatárs

Szállítószalagok és alkatrészeik értékesítésével, karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Képesség az önálló munkavégzésre és döntéshozatalra a javítási munkák során
Problémamegoldó, teljesítményorientált személet
A munkát betanítjuk, szerelői munkatapasztalat nem feltétel, műszaki érdeklődéssel, kellő nyitottsággal szinte bárki képes megtanulni
Precíz munkavégzés, pontosság, különösen a gumiszalagok felmérése, méretre vágása során
Hajlandóság rugalmas munkavégzésre (korai, akár reggel 6:00-i indulás, késői visszaérkezés vagy esetlegesen hétvégi munkavégzés esetén)
Hosszú távban gondolkozunk, olyan kollégát keresünk, aki szintén hosszú távra tervez egy munkahelyen maradni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Lakatos munkatapasztalat, szerelői múlt
Vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Az ügyfeleink által megrendelt gumiszalag cserékhez le kell vágni a megfelelő méretű hevedert
A levágott gumiszalagot a szerszámokkal együtt bepakolni a szervizautóba és elutazni az ügyfél telephelyére
A gumiszalagot felfűzni a pályára a régi helyett és a vulkanizáló présünkkel összesütni
Továbbá hajtó hengerekre gumiborítást ragasztani műhelyben vagy az ügyfeleinknél, gumiszalagra bordát, peremet ragasztani a műhelyben
Gumilemez táblákat méretre vágni, csíkozni ipari késsel
Fémkapcsokat felszerelni a sérült gumiszalagokra

Megbízóról:
Szállítószalagok és alkatrészeik értékesítésével, karbantartásával, ezen belül is elsősorban gumihevederek cseréjével és javításával foglalkozik.
2007-ben alakultak, azóta évről évre folyamatosan növekszenek, ezért is van szükségük új szervizes kollégákra a csapatukban.
Céljuk, hogy ügyfeleiknek csak a termeléssel kelljen foglalkoznia, szállítószalagjaik a lehető legkisebb állásidővel, a leghatékonyabban működjenek.
Egy tiszta és őszinte kommunikáción, kölcsönös előnyökön és bizalmon alapuló üzleti kultúra keretein belül szeretnének hozzájárulni egy példaértékű, versenyképes magyar és európai termelő ipar kiteljesedéséhez, ahol az érintettek nem csak jól járnak, de eközben jól is érzik magukat.

Amit kínálunk:
Átlag 40 órás munkaidő egy héten (a szervizmunkák szinte minden esetben befejezhetőek 1 napon belül, de utazással együtt előfordulnak 9-10-12 órás műszakok is, illetve hétvégi munkavégzés, az ezekből eredő többletidő viszont legkésőbb a következő hónapban lecsúsztatásra kerül, hogy kijöjjön az átlag heti 40 óra)
A teljes munkabérre bejelentett munkaviszony
Cégünk minden vonatkozó törvényt betartva működik
Változatos, kihívásokkal teli feladatok, sok mozgással
Családias légkör

Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. kerület (esetenként vidéki utazással 100-200 Km-re)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és nettó bérigényét az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.