Mikrobiológus

Dinamikusan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú, biotechnológiai területen működő mikrovállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MIKROBIOLÓGUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
ELVÁRT VÉGZETTSÉG:
Osztatlan képzés vagy MSc képzés során szerzett mikrobiológus egyetemi diploma

TOVÁBBI ELVÁRÁSOK:
Megbízhatóság, pontos, precíz
Terhelhetőség, kiegyensúlyozottság, lelkiismeretesség, innovatív és talpraesett
Legalább középszintű angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógép kezelési gyakorlat (MS Word, Excel, PowerPoint)
Jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Klasszikus bakteriológiai laboratóriumi tapasztalat, molekuláris biológiai, szerológiai laborgyakorlat
PhD fokozat
B-kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Klasszikus bakteriológiai feladatok
Baktériumtenyészetek készítése
Baktériumtörzsek azonosítása
Élőcsíraszám meghatározás
Táptalajkészítés, mosogatás, autoklávozás, hőlégsterilizálás
Módszerek validálása
Oldatok készítése
GLP, GMP körülmények közötti munkavégzés
GMP dokumentáció vezetése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Fizetés megegyezés szerint
3 hónap sikeres próbaidő esetén 1 éves határozott, majd határozatlan idejű, teljes munkaidős (8 órás) állás
A jelentkező egy fiatal, lelkes, motivált, dinamikusan fejlődő csapat tagjává válhat

Munkavégzés helye:
Budapest, XVII.kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.