Szoftverfejlesztő

Szoftverfejlesztő és forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség
Több éves, nem web-es területen szerzett szoftverfejlesztői tapasztalat
Angol nyelv ismerete
Kreatív, precíz munkavégzés.
Gyors problémamegoldó képesség
Megbízhatóság
Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ügyviteli, pénzügyi szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Önálló fejlesztési feladatok elvégzése, tesztelése
Fejlesztői csapat munkájában való részvétel
Dokumentációk készítése

Amit kínálunk:
Tanulási lehetőség
Egy hazánkban kevésbé ismert programnyelv elsajátítása
Összetartó, barátias csapat
Változatos feladatok
Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.