Disztribúciós munkatárs / értékesítési asszisztens

Renault márkahálózat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

DISZTRIBÚCIÓS MUNKATÁRS / ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Jó kommunikációs képesség
Nyitott ügyfélbarát személyiség
Középfokú végzettség
Számítógépes felhasználói ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Megfelelő számítógépes ismeret

Főbb feladatok, munkák:
Vevői megrendelések kezelése a szállítás nyilvántartó rendszerben
A szállítási tervnek megfelelően a szállítások megtervezése és fuvarozóra allokálása
A kimenő szállítások nyomon követése
Az ügyfél ad-hoc kérdéseinek megválaszolása
Riportálás

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Fót