Ruházati eladó / pénztáros

MOM Parkban lévő elismert prémium márkát forgalmazó ruházati üzlet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RUHÁZATI ELADÓ / PÉNZTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább két-három éves ruházati-kereskedelmi tapasztalat
Valamely idegen nyelv alapismerete
Számítógépes ismeretek: Word, Excel, Microsoft Outlook
Kiváló kommunikációs készség
Kedves, vevő-orientált hozzáállás

Főbb feladatok, munkák:
Vevők magas színvonalú kiszolgálása
Üzlettérben való rend-tisztaság megtartása
Napi Excel táblázatok kezelése
Kasszázás

Megbízóról:
Családi kézben lévő német cég, amely immár harmadik generáció óta létezik.
Nevét egy kis faluról kapta amely Olaszország Puglia régiójában található, és ahol a gyártás egy része is történik.
A márka híres a magas színvonalú minőségéről, és a minőségi anyagválasztásról.
Ez a világszerte ismert és elismert prémium márka már 50 országban van jelen és olyan fiatal és fiatalos hölgyeket öltöztet akik értékelik a magas minőséget és követik a legújabb divatot.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem + prémium
Rugalmas munkabeosztás
Barátságos, jó csapat, rendezvényeken való részvétel
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XII. kerület (MOM PARK)

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.