Webdesigner, grafikus

Egyedi fejlesztésű webáruház megbízásából grafikai munkák kreatív kivitelezésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

WEBDESIGNER, GRAFIKUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség
Szépérzék, kreativitás
Grafikai szoftverek ismerete: Photoshop, InDesign, stb.
UI/UX megoldásokban való jártasság
Gyakorlat reszponzív webdesign kialakításában
Jó együttműködő készség a csapat többi tagjával

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Releváns területen szerzett tapasztalat
HTML, CSS és JavaScript tudás
Webdesign szabványok és internetes trendek naprakész ismerete (pl: w3c)
Webdesign-on kívüli layout szabványok ismerete (bannerek, print anyagok, stb.)

Amit kínálunk:
Alkalmazotti munkaviszony
Fiatalos, kellemes munkakörnyezet
Versenyképes fizetés
Modern munkaeszközök
Kreatív, változatos feladatok

Munkavégzés helye:
Miskolc (igény esetén budapesti munkavégzés)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát nettó munkabér igénnyel ellátott és referenciák megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]