Értékesítő / üzletkötő (agrár területre)

Takarmány alapanyagokat forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ / ÜZLETKÖTŐ (AGRÁR TERÜLETRE)

Elvárások:
Agrár, kereskedelmi vagy gazdasági felsőfokú iskolai végzettség
Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek
Megfelelő elemzőképesség piaci trendek mezőgazdasági szempontú felismeréséhez és elemzéséhez
Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
Pozitív, problémamegoldó hozzáállás
Tanulási képesség, újra való nyitottság
Rendszerszemléletű gondolkodás
Kezdeményező, elhivatott, tudatos, sikerorientált személyiség
Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség
Precíz, pontos munkavégzés
Rugalmasság és terhelhetőség

Releváns szakmai - lehetőleg fehérjehordozó értékesítői tapasztalattal rendelkező, illetve pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Előnyt jelent:
Mezőgazdasági, állattenyésztésben, illetve hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Takarmány alapanyag-fehérjehordozó-értékesítés, forgalmazás
Fehérjehordozó igények felmérése, kereskedelmi koncepcióalkotás
Meglévő ügyfelek kiszolgálása, újak felkutatása, folyamatos piacbővítés
Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
Elvárt forgalmi célok teljesítése
Termékismertetés telefonon, e-mailben illetve személyesen
Rendszeres értékesítési tervek, - beszámolók készítése
Árajánlatok elkészítése, folyamatos aktualizálása
Napi jelentés készítése az elvégzett munkáról, hívások adminisztrációja

Amit kínálunk:
Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
Fizetés: Alapbér + eredményfüggő díjazás
Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható munkaadói háttér

Munkavégzés helye:
Debrecen

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.