Technológus

Földmunkagépek, markoló kanalak gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

TECHNOLÓGUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Gépészmérnöki diploma
Technológia tapasztalat forgácsoló területen
Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
Kiemelkedő probléma megoldó és kommunikációs képesség
AutoCad, PTC-Creo ismerete
Magas szintű elkötelezettség
Komlex gondolkodásmód, motivált, nyitott személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
CNC ismeret, forgácsolási technológia ismerete

Főbb feladatok, munkák:
A termékek gyártásához szükséges műszaki dokumentációk biztosítása,
A szükséges gyártóeszközök, berendezések, szerszámok, készülékek, sablonok előírása, megtervezése vagy megterveztetése.
Együttműködés a gyártási területek vezetőivel, a hatékony gyártási folyamatok biztosításának érdekében
Technológiai folyamatok fejlesztése, technológia adatbázis folyamatos karbantartása
A termeléssel való szoros együttműködés a vevői elvárások teljesítése érdekében
Részt vesz a CPS (Caterpillar gyártási rendszer) és 6 Szigma projektekben
Egységesített munkafolyamatok, leírások folyamatos karbantartása, frissítése

Amit kínálunk:
Piacnak megfelelő juttatási csomag
Szakmai fejlődés
Biztonságos munkafeltételek
Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Gödöllő

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bizonyítványok másolatával az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.