Kontroller (kereskedelmi folyamatok)

Informatikai cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KONTROLLER (KERESKEDELMI FOLYAMATOK)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú gazdasági végzettség
Legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Naprakész számviteli- és pénzügyi ismeretek
Magas szintű felhasználói ismeretek az Excel és ügyviteli rendszerek terén
Kiváló elemző és problémamegoldó készség
Lelkesedés, kezdeményező készség, innovatív szemlélet
Megbízható, önálló munkavégzés
Jó együttműködési és kommunikációs készség
Könyvvizsgáló cégnél, vagy B2B üzleti szegmensben működő kereskedelmi cégnél kontroller munkakörben szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Mérlegképes könyvelői végzettség

Főbb feladatok, munkák:
Kereskedői, üzletági elszámolások elkészítése/felülvizsgálata a belső szabályzatoknak megfelelően
Időszakos és ad hoc jellegű elemzések, kimutatások készítés ERP rendszerből nyert adatokból
Pontos, naprakész információk szolgáltatása az üzletági és felsővezetés részére
Folyamatok optimalizálása, belső ERP rendszer fejlesztési igényeinek meghatározása
Belső szabályzatok kialakítása folyamatos felülvizsgálata

Megbízóról:
Világszínvonalú informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve: ezt kínálja a cégcsoport.
1987-ben alapított cégcsoport már 30 éve az ország vezető IT és irodatechnika megoldásszállítója.
Üzleti fejlődésnek köszönhetően, kiváló szakembereik körébe új Kollégát keresünk

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes juttatási csomag
Stabil cég nyújtotta biztonság
Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.