Irodavezető / mérnökségi asszisztens

Automatizálási projekteket megvalósító cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IRODAVEZETŐ / MÉRNÖKSÉGI ASSZISZTENS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, stb.)
Önállóság, jó szervezőkészség
Megbízható, pontos és precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Könyvelési rendszerben vagy vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett tapasztalat
Angol és/vagy német nyelvű nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Az iroda működésében aktív szervező, irányító részvétel
Általános irodavezetői feladatok ellátása, az iroda gördülékeny működésének biztosítása
Iroda adminisztratív, iktatási feladatainak ellátása (levelek, számlák, szerződések, telefonhívások kezelése, postai ügyintézés, külső szolgáltatókkal és hivatalokkal történő kapcsolattartás)
Az ügyvezető számára személyi asszisztencia nyújtása
Irodai anyagok/eszközök rendelése, készletfigyelés
Könyvelésre kerülő anyagok adminisztrációja, előkészítése
Munkaügyi feladatok ellátása, munkaidő-nyilvántartások vezetése

Megbízóról:
Fiatalos, dinamikusan fejlődő cég, amely az automatizálási projekteket valósít meg autóipari szereplők számára.
Céljuk összeszerelő, ellenőrző, megmunkáló és robotos állomások, sorok fejlesztése magas minőségben.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem, és juttatások
Változatos feladatok
Fiatalos csapat
Rugalmas munkaidő
Hosszú távú perspektíva egy fejlődő, versenyképes vállalatnál

Munkavégzés helye:
Budapest, XIX. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.