Célgéptervező mérnök

Automatizálási projekteket megvalósító cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CÉLGÉPTERVEZŐ MÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások:
Gépészmérnöki végzettség
Magasszintű felkészültség 3D-s tervezőszoftverek területén (Inventor, SolidWorks, Autocad)
Legalább 1 éves fejlesztői, tervezői tapasztalat
Önálló munkavégzés, kreativitás és probléma-megoldási készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Célgépek tervezésében szerzett tapasztalat
Inventor tervezőszoftveres tapasztalat
Mechatronikai, automatizálási, robottechnikai ismeretek
Angol nyelvismeret
Gyártástechnológiák ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Mechatronikai jellegű célgépek tervezése, fejlesztése
Műszaki dokumentációk készítése
Prototípusok gyártásának előkészítése, koordinálása
Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
Fejlesztéshez kapcsolódó projektek, beruházások irányítása

Megbízóról:
Fiatalos, dinamikusan fejlődő cég, amely az automatizálási projekteket valósít meg autóipari szereplők számára.
Céljuk összeszerelő, ellenőrző, megmunkáló és robotos állomások, sorok fejlesztése magas minőségben.

Amit kínálunk:
Versenyképes, stabil jövedelem
Egyéb juttatási csomagok
Célgépfejlesztési projektek végig követése a tervezéstől a beüzemelésig
Fejlődési lehetőség, változatos feladatok
Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest, XIX. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.