Key account manager / területi képviselő, üzletkötő

Vendéglátó ipari felszereléseket forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KEY ACCOUNT MANAGER / TERÜLETI KÉPVISELŐ, ÜZLETKÖTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú német nyelvtudás
Érettségi
Jogosítvány B kategória
Szimpatikus, ápolt megjelenés
Áruismeret
Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
A cég termékeinek értékesítése
Értékesítési tervszámok megvalósítása
Ügyfélkör bővítése, kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs tevékenység Végzése
Piaci információk begyűjtése, rendszerezése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem (alapfizetés és forgalom alapú jutalék)
Céges mobiltelefon, laptop használat.
Próbaidő után, eredménytől függően céges autó használat
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.