Villamosmérnök / villamosmérnök gyakornok

Épületgépészeti rendszerek automatizálásával, tervezésével és kivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLAMOSMÉRNÖK / VILLAMOSMÉRNÖK GYAKORNOK

Az álláshoz tartozó elvárások:
Műszaki érzék
Új szakmai ismeretek iránti érdeklődés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Valamely PLC típus ismerete (Vision SCADA ismerete vagy PC-SCHEMATIC elektromos CAD program ismerete)

Főbb feladatok, munkák:
Elektromos/automatika tervezés
PLC-SCADA programozás

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Kiemelkedő szakmai fejlődés egy nyugodt légkörű 8-10 fős mikro vállalkozásban, mely 20 éve folyamatosan ezen a területen tevékenykedik.

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.