Autószerelő, autóvillamossági szerelő

A Porsche Inter Auto Hungaria Kft. megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓSZERELŐ, AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ

A jelentkezés feltételei:
Min. autószerelő / autóelektronikai műszerész szakképesítés
1-3 év szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Önálló, megbízható, igényes munkavégzés
A márka- és típusismeret (VW, Audi, SEAT, SKODA) előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Ha a normaidők teljesítése nem kihívás számodra, kiismered magad a Volkswagen konszern márkáiból (VW, Audi, SEAT, SKODA, Porsche), és szakmai felkészültséged szerinti jó fizetést szeretnél, mégpedig hivatalos formában, akkor itt a helyed!

Amit kínálunk:
Alkalmazotti munkaviszony
Kulturált, színvonalas munkakörülmények
Professzionális, támogató csapat
Fix fizetés és teljesítményprémium
Egyéb juttatások (pl.: sportolási támogatás, egészségpénztári hozzájárulás)
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Egy multinacionális vállalat minden előnyével, ugyanakkor támogató, családias közösséggel várunk téged.
A szakmai képzések mellett a mindennapi munkád során is a legújabb autóipari technológiákkal találkozhatsz, így folyamatosan naprakész leszel abban, ami valóban a szenvedélyed.

25 ÉVE NYERTES CSAPATTAL DOLGOZUNK. CSATLAKOZZ TE IS!

Munkavégzés helye:
Budapesti telephelyek egyike - Porsche Buda (XI. kerület), vagy Porsche Pest (XIII. kerület), vagy Porsche M5 (XXIII. kerület)

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.