Vagyonvédelmi rendszer szerelő / telepítő

25 éve, magyar vállalati háttérrel működő vagyonvédelmi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VAGYONVÉDELMI RENDSZER SZERELŐ / TELEPÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Elektromos kézi szerszámok használata
Jó fizikai állapot
Monotonitás tűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Fémlakatos, fémszerkezeti munkatapasztalat
Vagyonvédelmi rendszer szerelésben, villanyszerelésben szerzett tapasztalat
Hegesztésben való jártasság

Főbb feladatok, munkák:
Vezető szerelő irányításával
- Elektromos kerítésvédelmi rendszeres telepítése, szerelése
- Fent említett rendszerek javítása, időszakos karbantartása
- Rendszeres vidéki, több napos, kültéri munkavégzés

Megbízóról:
25 éve, magyar vállalati háttérrel működő vállalkozáscsoport.
Fő profiljuk az elektromos kerítés, a vagyonvédelem és a járműkövetés.
Nagy utat tettek meg napjainkig, mire ezeken a területeken a magyar piac egyik meghatározó, élvonalbeli cégévé fejlődtek.
Társaság célkitűzése, hogy partnereinek hatékonyságjavító és költségcsökkentő megoldásokat szállítson.
Napjainkban egyre fontosabbá válik értékeink megfelelő védelme.
A technikai innovációk eredményeként nagyon sokféle biztonságtechnikai megoldás közül választhatunk és érdemes is választanunk, mert ezek nem csak védelmünket szolgálják, hanem mindennapi életünket is egyszerűbbé és biztonságosabbá teszik.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Kiemelkedő versenyképes bérezés
Sikerorientált, stabil vállalati háttér
Inspiráló munkakörnyezet
Képzések

Munkavégzés helye:
Szeged és Magyarország egész területe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.