Cukrász

Zuglóban működő glutén-, laktóz-, cukormentes cukrászüzem megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

CUKRÁSZ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség
1 - 3 év tapasztalat
Határozott, agilis fellépés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Pohárkrémek, pudingok felfőzése, kiadagolása, a cukrász folyamatok előkészítése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat
Glutén-, laktóz- és cukormentes termékek készítése területén komoly tapasztalat

Munkavégzés helye:
Budapest, XIV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: w5[email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.