Személyi asszisztens / irodavezető

Üzletviteli tanácsadói és konzultációs szolgáltatásokat nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZEMÉLYI ASSZISZTENS / IRODAVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Több éves szakmai tapasztalatod van projekt-menedzsment területen, mivel nálunk már az első hetekben is számíthatsz önálló projektekre, felelősségekre, sőt akár egy kisebb csapat irányítására, összefogására is
Magabiztos szakmai angol nyelvtudással rendelkezel (szóban, írásban), mivel több alkalommal kell majd partnereink felé kommunikálnod
Magas szinten kezeled az OFFICE programokat, mivel ténylegesen a mindennapjaink részét képezik (Word, PPT, Excel, Outlook)
Gyors és hatékony a munkavégzésed, a feladatokat jól koordinálod, be tudod osztani az idődet
A meetingeken megbeszélt feladatokban egyedül is el tudsz járni, de ha elakadtál nem félsz kérdezni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Személyi asszisztencia, az Ügyvezető Igazgató munkájának teljes körű támogatása, találkozók időpontjának szervezése, lebonyolítása, utazásszervezés
Az iroda zökkenőmentes működésének biztosítása (irodaszer-rendelés és beszerzések intézése, esetleges karbantartások, munkavégzésből felmerülő kisebb feladatok, projektek)
Marketingtevékenység koordinálása, irányítása, hírlevelek, sajtóközlemények készítése, felelősségteljes segítségnyújtás rendezvényeink megszervezésében (lesznek kisebb 8-10 fős események, illetve nagyobb 150-200 fős rendezvényeink is)

Amit kínálunk:
Hosszú távú, stabil munkalehetőséget
Önálló, változatos és felelősségteljes munkakört már a munkaviszony kezdetén
Induló fizetésként: nettó 200.000-270.000 forintot, képzettségtől és ambícióktól függően
Magas fokú személyre jutó figyelmet, ez által fejlődési lehetőséget szakmai téren
Munkavégzés ideje, helye: 1011 Budapest, Hunyadi János út 13.
Bejelentett, teljes munkaidő, hétfőtől péntekig 09:00-17:00
Igény esetén szakmai gyakorlat igazolása

Munkavégzés helye:
Budapest, I. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.