Eladó / pénztáros

70 éves múlttal rendelkező kereskedelmi csoport megbízásából keresünk munkatársat tatabányai üzletbe az alábbi pozícióba:

ELADÓ / PÉNZTÁROS

Elvárások:
Szakirányú végzettség
Több éves eladó-pénztárosi tapasztalat
Két műszak vállalása
Felhasználó szintű számítógépes ismeret jó kommunikációs készség,
Kereskedelmi érzék barátságos, vevőorientált fellépés
Pontos, lendületes munkavégzés szakmai elhivatottság, felelősségtudat

Előnyt jelent:
Kereskedelmi végzettség

Feladatok:
Vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása
Áru csomagolása, termékek árazása, polcok feltöltése áruátvétel,
Rakodás, raktározás termékek esztétikus elrendezése,
A bolt rendben tartása
Kassza kezelése közreműködés a leltározásban

Amit kínálunk:
Azonnali kezdés
Biztos, hosszú távú munkalehetőség
Vidékieknek utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:
Tatabánya

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.