Elektromos karbantartó technikus

A világ vezető fém fröccsöntő multinacionális vállalat megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Elvárások:
Középfokú vagy technikusi végzettség
Folyamatos munkarend vállalása
Számítógépes ismeret
Megbízható, felelősségteljes, precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:
Fröccsöntő gépek terén szerzett tapasztalat
CNC vezérlésű megmunkáló gépeken szerzett tapasztalat
Elektromos fűtésű vákuumkemencék kapcsán szerzett tapasztalat

Feladatok:
Ellátja a gépek, berendezések elektronikus és elektromos üzemeltetését, karbantartását, felújítását, szükség szerinti átalakítását
Részt vesz az új gépek, technológiák telepítésében
Az épületgépészet- és a termelés területén található összes gép, berendezés műszeres ellenőrzése, javítása, megelőző karbantartása a napi, -heti, éves karbantartási tervek alapján
Véletlen meghibásodások lekezelése (hiba észlelése, analizálása, kijavítása, a kijavított berendezés visszaellenőrzése)
Villanyszerelési feladatok, felülvizsgálatok elvégzése, ellátása

Megbízóról:
A kontinens kiemelkedő fém-fröccsöntéssel (MIM) foglalkozó üzeme.
Legfőbb tevékenységi körük az autóipari turbólapátok és egyéb precíziós fém alkatrészek gyártása, finom megmunkálása.

Amit kínálunk:
Azonnali munkába állás lehetősége
Versenyképes fizetés
Bejárási támogatás
Hosszú távú munkalehetőség egy növekedő cégnél

Munkavégzés helye:
Rétság (Nógrád megye)

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.