Alapanyag-keverő technikus

A világ vezető fém fröccsöntő multinacionális vállalat megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ALAPANYAG-KEVERŐ TECHNIKUS

Elvárások:
Technikusi vagy érettségizett végzettség
Folyamatos munkarend vállalása

Feladatok:
A termék előállításához szükséges alapanyagok átvétele, mérése, elkülönítése, leltárba vétele.
Alapanyagok összeállítása, az alap fémpor és kötőanyagok pontos azonosításával, kimérésével, a termelésirányító program megfelelő menüjének segítségével, ezek keverése, olvasztása és megfelelő méretre való darálása a program által adott paraméterek betartásával.

Megbízóról:
A kontinens kiemelkedő fém-fröccsöntéssel (MIM) foglalkozó üzeme.
Legfőbb tevékenységi körük az autóipari turbólapátok és egyéb precíziós fém alkatrészek gyártása, finom megmunkálása.

Amit kínálunk:
Azonnali munkába állás lehetősége
Versenyképes fizetés
Bejárási támogatás
Hosszú távú munkalehetőség egy növekedő cégnél

Munkavégzés helye:
Rétság (Nógrád megye)

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.