Kertépítő és kertfenntartó szakember

100%-ig magyar tulajdonban lévő, kertépítéssel és kerttervezéssel foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

KERTÉPÍTŐ ÉS KERTFENNTARTÓ SZAKEMBER

Elvárások:
Kötelességtudó, lelkiismeretes önálló munkavégzés
Pesti, vagy pest környéki lakhely
Mobilitás
Rugalmasság
Rátermettség

Előnyt jelent:
Szakirányú végzettség
Hasonló területen szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Füstmentes életmód

Feladatok:
Földmunka, öntözőrendszerek fektetése, kertépítés
Fűnyírás, metszés, permetezés

Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés (nettó 200-300.000 Ft/hó)
Stabilitás, biztonság és megbecsülés

Munkavégzés helye:
Budapest környéke

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.