Értékesítő / árukiadó

Mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ / ÁRUKIADÓ

Elvárások:
Ügyfélszolgálaton és értékesítésben megszerzett releváns tapasztalat
Ügyfélközpontúság
Jó kapcsolatteremtő, és kommunikációs képesség
Kereskedelmi érzék
Önálló, precíz munkavégzés
Problémamegoldó képesség
Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség
MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
Csapatmunkára alkalmas személy
Felelősségteljes hozzáállás
Erkölcsi bizonyítvány
Dolgozni akaró, és tudó munkavállalót keresünk

Előnyt jelent:
Minimum középfokú végzettség (érettségi)
Mobilkommunikáció területén szerzett tapasztalat
OCTOPUS 8, vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete
Angol nyelvtudás

Feladatok:
A bemutatóterembe érkező ügyfelek tájékoztatása
Vásárlói igények felmérése, keresztértékesítés, upsell
Megrendelt termékek összekészítése, kiadása
Garanciális ügyintézés

Amit kínálunk:
Betanulási idő és feltételek biztosítása
Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés
Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
Kötött munkaidő H-P 8:00-17:00 és 9:00-18:00 (1 óra ebédidőt tartalmaz)
Hétvége szabad (Nincs hétvégi munkavégzés)
Fiatalos csapat
Felelősségteljes, komplex munkakör
Előrejutási lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével és "Értékesítő" jelige feltüntetésével az alábbi e-mail címre: bp457@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.